Oyunlar » Valorant » Valorant Vp

Oyunlar

Valorant Vp

Valorant Vp

Riot Games tarafından 7 Nisan 2020'de Kapalı Beta olarak yayınlanan Valorant, 5v5 Taktiksel Nişancı Oyunu'dur. Ücretsiz olarak oynanan oyun, 2 Haziran 2020'de tüm oyuncuların deneyimine sunulmuştur. İnternet sitemizden satın alacağınız VP yalnızca Türkiye sunucusunda geçerlidir.

İnternet sitemizden satın alacağınız VP yalnızca Türkiye sunucusunda geçerlidir.

1. Valorant oyun istemcisinde oturum açın.

2. Mağaza sekmesinin sağ tarafında bulunan Valorant simgesine tıklayın.

3. Ödeme yöntemleri içerisinden “Riot PIN ve Kodlar” seçeneğine tıklayın. Ardından playexen.com'dan satın aldığınız Valorant VP e-pinini ilgili alana girin ve “Gönder” butonuna tıklayın.

4. Bir sonraki ekranda göreceğiniz "Tebrikler!" uyarısının ardından yüklemeniz başarılıyla gerçekleşmiş ve satın aldığınız kadar Valorant VP hesabınıza eklenmiştir. Keyifli oyunlar.

Minimum Özellikler - 30 FPS:

En temel FPS'ye gelen Riot Games, eski bir dizüstü bilgisayarda beklediğiniz donanım türünü hedeflemek istiyor. Valorant'ın son on yılda piyasaya sürülen sistemler üzerinde çalışması gerekiyor ve bu 30 FPS hedefi ile nedenini görebiliyoruz. Açıkçası, hızlı tempolu bir atıcı için 30 FPS gerçekten minimum ve tavsiye etmeyeceğimiz bir şey. Ama eğer bu ya da oyunu oynamıyorsa, Valorant neredeyse her şeyde koşacak.

  • CPU: Intel i3-370M
  • GPU: Intel HD 3000

Önerilen Spesifikasyon - 60 FPS:

60 FPS hedefine doğru ilerledikçe, oyun alıştığınız gibi hissetmeye başlamalıdır. 60 FPS, bu nesil konsol atıcıları için standart oldu. Yeni nesil donanıma yöneldikçe FPS grafiklerini hızla yukarı taşırken, önerilen bu özelliklerin vurulması oldukça kolay olmalı.

  • CPU: Intel i3-4150
  • Grafik işlemcisi: Geforce GT 730

Üst Düzey Özellikler - 144+ FPS:

Bu, profesyonel oyuncuların ve en özel Valorant oyuncularının yer alacağı FPS'dir. 144'te, çoğu tüketici monitörünün şu anda idare edebileceği sınırlara ulaştık ve Valorant'ın sunduğu en iyi şeyleri deneyimleyeceksiniz. Ancak bu özellikler için bankayı kırmak istemiyorsunuz. Önerilen donanım çok büyük bir gerginlik olmayacak ve son birkaç yılın çoğu “oyun” PC'sinde ve Valorant'ın piyasaya sürülmesinden sonraki her şeyde bulunacak.

  • CPU: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • GPU: GTX 1050 Ti