Oyunlar » Zula » Zula Altın

Zula Altın

Zula Altın

İtempol İle Jarjör'ün Dolu Kalsın.)

Zula Altın Hakkında

Zula Altın, Zula Online oyununda kullanılan ve oyuncuların oyun içerisinde gerçekleştirebileceği çeşitli işlemler için harcadığı sanal para birimidir.

Zula Altın, gerçek para karşılığında satın alınarak elde edilebilir. Oyuncular, bu sanal para ile oyun içindeki öğeleri, silahları, karakterleri ve kozmetik eşyaları zula altın satışı ile alabilir, oyun deneyimlerini kişiselleştirebilirler.

İtempol İle Uygun Fiyat Ve Kampanyalarımız İle Envanteriniz Boş Kalmasın.

1) Öncelikle hesap.zulaoyun.com/pin/epin adresine giriyoruz ve hesabımıza giriş yapıyoruz.

2) Hesabımıza giriş yaptıktan sonra, bir sonraki görselde yer alan kısım bizi karşılamaktadır.

3) Buradaki yer alan boşluklara itempol.com'dan Altın satın aldıktan sonra elinize geçen E-Pin kodunu yazıyorsunuz.

Yazdıktan sonra doğrulama amacıyla sizden tekrardan "Şifre"nizi istiyor. Şifrenizi de yazdıktan sonra "Yükle" butonuna basıyorsunuz ve ZA Yükleme işlemi sona eriyor.

Keyifli Oyunlar

Zula Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
Bellek: 2024 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Zula Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 3000
Bellek: 4048 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Kategori Açıklaması

Zula Altın (ZA) Nedir?

Zula Altın (ZA)Zula oyun içi alışverişlerde kullanılan para birimidir. Oyun içerisindeki satın almada kullanabileceğiniz Zula Altın'ınını İtempol üzerinden satın alabilirsiniz. Zula Altın nedir sorusunu cevabı kısaca bu şekildedir.

Sık Sorulan sorular

Zula Altın ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zula Altın Kodlarının Son Kullanma Süresi Var Mı?

itempol'dan Zula Altın kodu aldıktan sonra almış olduğunuz E-Pin kodunu dilediğiniz zaman hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Zula Altın e-pin kodlarının herhangi bir son kullanma süresi bulunmamaktadır. 

Zula E-Pin Ne Kadar Sürede Teslim Edilmektedir?

İtempol üzerinden yapacak olduğunuz Zula Altın alışverişlerinizde Zula E-Pin kodlarını ödemenin ardından hesabınıza tanımlanmaktadır. Hesabınıza tanımlanan bu Zula E-Pin'ini de Zula Altın sayfamızda bulunan rehber yardımı ile hesabınıza yükleyebilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz.

Zula 70000 ZA Kaç TL?

Zula oyuncuları 70000 ZA ne kadar tarzında araştırmalar yapmaktadır, itempol olarak yanıt verelim; itempol.com'da 70000 Zula Altını şu anda 225 TL'dir. 225 TL karşılığında 70 bin ZA satın alabilir ve oyunda dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz!

Zula Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Zula'ya para yatırmak istemeniz Zula Altını almak istiyor olmanız anlamına geliyor. itempol üzerinden kolayca hesabınıza bakiye yükleyebilir ardından Zula Altın'ı satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz Zula epin'ini de hesabınıza tanımlayarak Zula para yatırma işlemini tamamlarsınız.

3000 Zula Altını Kaç TL?

Zula altını almak isteyen oyuncular doğal olarak fiyat araştırması yapmaktadırlar. 3000 ZA kaç TL sorusunu soran kullanıcılar için itempol'da şu anda 3000 Zula Altını 11 Lira 20 Kuruştur.

Zula Ücreti Bir Oyun Mu?

Zula gene olarak oynanışı ücretsiz olan bir oyundur. Ancak oyunda güçlü silahlar, yardımcı destek paketleri vs. bulunmaktadır. Bunları ZA ile satın alan oyuncular daha güçlü olmaktadır. Bundan dolayı ZA satın almanızı öneriyoruz.