Oyunlar » Brawl Stars

Oyunlar

Brawl Stars

Brawl Stars

Supercell, 5. küresel oyunu olan Brawl Stars projesine 2014 yılında başladı.Oyun piyasaya sürüldüğünde mevcut olan 65 haritadan 16'sı çeşitli oyuncular tarafından tasarlanmış ya da esinlenilmiş maplerdir.

Brawl Stars, çeşitli oyun modları: Savaş Topu, Elmas Kapmaca, Nakavt, Ödül Avı, Kuşatma, Kupayı Kötü, Yalnız Yıldız, Alaşağı, Tek ve Çift Hesaplaşma, Sürpriz, Son Savunma, Büyük Oyun, Robot İşgali ve diğerlerinde karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Savaşçıları güç puanları ile yükselterek onları güçlendirebilir, savaşçılar altın ile yükseltme yapılmaktadır, savaşçıyı yükselttikçe yeni öğeler açılır, Bunlar "Aksesuar", "Yıldız Gücü",“Eşya” ve "Hiperşarj"'dır bunlar ile de Karakteri güçlendirmek mümkündür. Oyunda ayrıca kulüpler vardır, kulüplere katılarak yeni arkadaşlar edinebilir, onlarla oynanabilmektedir, onun Dışında Kulüp Oyunları'na katılarak ilerlemeyi hızlandıracak ödüller veya özel kostümler alabilmek mümkündür. Oyun içi dükkân da bulunmaktadır. Dükkanda teklifler, günlük ücretsiz ödül, savaşçılar için güç puanı, kostümler, krediler, elmas ve altın alınabilmektedir. Aralık 2022'de kutular oyundan kaldırıldı. Oyunda birçok oyun modu bulunmaktadır, çoğu 3'e 3 dayalıdır ayrıca oyun modu olarak battle royale tarzı oyun modu bulunmaktadır. Yine çeşitli güncellemelerde eklenen sezonluk oyun modları da bulunmaktadır. Oyuna yakın zamanda savaş topu, elmas kapmaca ve temizlik modlarının 5v5 versiyonları da eklenmiştir. Bu 5v5 haritaları normal 3v3 haritalarına göre daha büyüktür ve savaş topunda kaleler ekstra olarak yandadır.

Siparişiniz 10-15 dakika içinde verdiğiniz "Oyuncu ID'e" yüklenir. Sadece Türkiye bölgesindeki Hesaplara yükleme yapılır.
Android 6.1 Üzeri Sürümler ve İOS 8 Üzeri oyunu oynayabilir.

Kategori Açıklaması

Brawl Stars, Finlandiya merkezli bir oyun geliştirme şirketi olan Supercell tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış bir çok oyunculu rekabetçi aksiyon oyunudur. İlk kez 2018 yılında yayınlanan oyun, iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil platformlarda ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Oyunda amaç, oyuncuların farklı yeteneklere sahip karakterlerden birini seçerek solo ya da takım tabanlı mücadelelerde diğer rakipleri alt etmektir. 

Ayrıca, oyun içi para birimi olan Brawl Stars elmas kullanarak oyuncular kendilerine sunulan çeşitli içeriklerden yararlanabilir, oyun deneyimlerini çeşitli ve daha keyifli bir hale getirebilirler. 

Siz de ucuz brawl stars elmas denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan İtempol.com web sitesine girerek İtempol.com güvencesiyle brawl stars elmas satın alabilir, en sevdiğiniz karakterlerin kostümlerine, çeşitli güçlendiricilere ve Brawl Stars battle pass’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz!

Sık Sorulan sorular

Brawl Stars Elmas Nasıl Alınır?

Siparişiniz 10-15 dakika içinde verdiğiniz "Oyuncu ID'e" yüklenir. Sadece Türkiye bölgesindeki Hesaplara yükleme yapılır.